معرفی نرم افزار حسابداری مناسب

نرم افزار حسابداری مناسب چیست؟

نرم افزار حسابداری یکی از اصلی ترین و مهم ترین ابزارهای کاری حسابدار ها و صاحبان مشاغل و کسب و کار به شمار می آید. نسخه های متعددی از نرم افزار حسابداری مناسب در ایران و دنیا وجود دارد که ما در این مقاله به پر فروش ترین و کاربردی ترین نرم افزار حسابداری ایرانی اشاره خواهیم داشت. شاخص انتخاب این نرم افزارها برای معرفی، کاربران فعلی و فعال این نرم افزارها و حضور این برنامه ها در شبکه های اجتماعی مختلف بوده است.

به طور کلی شرکت های تولید کنندۀ نرم افزار حسابداری مناسب در ایران پارمیس، هلو، سپیدار، تدبیر، تحلیل گران، همکاران سیستم، حساب فا، رایان، قیاس، روزن، شرق و محک هستند.

۱٫ نرم افزار حسابداری هلو

سابقۀ فعالیت این نرم افزار بیش از ۲۰ سال است و نرم افزار حسابداری تخصصی برای کسب و کارهای کوچک و شرکت ها را طراحی و تولید کرده است. این نرم افزار بسیار کاربردی و پر استفاده است و مخاطبان و کاربران بسیاری نیز در بین ایرانی ها پیدا کرده. خدمات مشاوره ای تیم  پشتیبان این نرم افزار بسیار تخصصی است و در کنار آن قیمت مناسب و منطقی این نرم افزار هم توانسته بر میزان مشتری ها و کاربران فعال آن بیفزاید. لازم به ذکر است که نسخه های دانلودی رایگان این برنامه نیز در سطح اینترنت موجود است و همۀ این ویژگی ها «هلو» را به یک نرم افزار حسابداری مناسب و کاربردی در میان کاربران ایرانی تبدیل کرده است.

۲٫ نرم افزار حسابداری پارمیس

این نرم افزار در سال ۱۳۸۳ برای اولین بار ارائه شد و هدف آن پاسخگویی به نیازهای خدماتی و حسابداری کاربران بود. شرکت پارمیس ارائه دهندۀ انواع نرم افزار حسابداری های بازرگانی و تجاری، فروشگاهی، شرکتی و… است و به همین دلیل گروه گسترده و متنوعی از کاربران مخاطب محصولات این شرکت هستند. یکی دیگر از امکاناتی که پارمیس را به تولید کنندۀ نرم افزار حسابداری مناسب تبدیل کرده این است که این شرکت با هدف راحتی و آسایش کاربران خود و سهل کردن دسترسی های آن ها، نسخۀ اندرویدی و ios محصولات خود را نیز چندی پیش روانۀ بازار کرده است.

۳٫ نرم افزار حسابداری قیاس

این نرم افزار حسابداری بیش از ۲۰ سال است که تولید و روانۀ بازار شده است و برای حوزه های مختلف و متعددی مثل شرکتی، تولیدی، بازرگانی، تجاری و… محصولات کاربردی و نرم افزار حسابداری مناسب طراحی و تولید کرده است. تکنولوژی های به کار رفته در سیستم نرم افزاری این برنامه ها به روز و قدرتمند است و به همین دلیل هم توجه حسابدارها و صاحبان مشاغل و کسب و کارها را به سمت خود جلب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *