درباره ما

قبل
بعدی

درباره مجتمع فنی تهران

برترین موسسه و برند آموزشی کشور در حوزه فناوری
برگزیده دومین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا)
دارنده گواهینامه ISO 10004:2010
دارای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان

مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران به عنوان اولین مرکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر در کشور می باشد. که موفق به دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای شد. در حال حاضر دارای ۵۰ مرکز آموزشی در سطح کشور می باشد. نشر بیش از ۲۵۰۰ کتاب و ده ها پروژه آموزشی و پژوهشی در حوزه کامپیوتر را در اختیار دارد. به عنوان بزرگترین مرکز آموزش ICT کشور در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می دهد.

مجتمع فنی تهران همواره سعی داشته خود را با رشد تصاعدی و تحولات صنعت کامپیوتر در جهان هماهنگ کند. به نحوی که امروزه برای دستیابی به اهداف میان مدت و بلند مدت خود دارای سند استراتژی مدون می باشد و بر مبنای چشم انداز آن :موسسه پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود مجتمع فنی تهران به منظور تحقق سند چشم انداز، ماموریت خود را توسعه اشتغال و کار آفرینی از طریق آموزش های مهارت محور می داند. این سازمان به عنوان برترین و محبوبترین موسسه آموزشی کشور در حوزه فناوری و آموزش های مهارت محور در بخش خصوصی قلمرو فعالیت خود را تمامی مناطق ایران، حضور موثر در خاورمیانه بخصوص کشورهای فارسی زبان سراسر دنیا و همکاری با سایر کشورها ترسیم می نماید.

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات و محصولاتی متناسب با هزاره سوم در جهت آموزش مهارت و تخصص پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال، بخشی از فعالیتهای گسترده مجتمع فنی تهران به منظور نیل به اهداف چشم انداز ۲۰ ساله کشور عزیزمان می باشد. بیش از چهار دهه است که پایه گذاران روشهای نوین آموزش، کارآفرینی، توسعه صنعت IT  و سایر مهارتهای شغلی کشور در راستای توسعه اشتغال، در مجتمع فنی تهران دوشادوش هم برای آبادانی میهن و گسترش دانش و علوم جدید و به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیز تلاش می نمایند

مفهوم آموزش، دیگر مثل گذشته به معنای خودکار و کاغذ و حفظ کردن مطالب نیست. امروزه استفاده از تکنولوژی در آموزش، روش آموزش را تغییر داده است و نتیجه آن نیز ظهور روشهای تدریس تکنولوژی محور و مدل های یادگیری ترکیبی بوده است. بر این اساس مجتمع فنی تهران جهت تغییر در مدل فعالیت های آموزشی خود اقدام به پیاده سازی نسل جدید آموزشهای اثر بخش تحت عنوان آموزش های تلفیقی یا blended training نموده که این نوع یادگیری ترکیبی گفته می شود. یادگیری ترکیبی یک روش آموزشی است که تکنولوژی و رسانه های دیجیتال را با کلاس های درس فراگیر محور تلفیق کرده است و این به فراگیران انعطاف پذیری بیشتری برای شخصی سازی تجربه یادگیری شان می دهد.

افتخارات:

 • دارنده جایزه نوبل کارآفرینی از موسسه نوبل اروپا
 • دارنده گواهی مدیریت شایسته از مرکز EBCL اتحادیه اروپا
 • ممتاز ترین موسسه آموزشی طی دو دوره با ارزیابی اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران
 • برترین و اثر گذارترین مرکز آموزشی کشور طی ۳ دوره با ارزیابی دبیرخانه جایزه ملی آموزش و توسعه منابع انسانی کشور.
 • برترین مؤسسه آموزشی کشور در جشنواره فاوای دولت (سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات)
 • دارنده گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کننده گان
 • برترین مؤسسه آموزشی کشور در جشنواره ایتا
 • برترین برند آموزشی در بخش همایش برترین برندهای آموزشی
 • شرکت برتر آموزشی در همایش ملی TOPEX
 • مؤسسه آموزشی خلاق و نو آور در جشنواره ملی ایران خلاق
 • برترین مؤسسه آموزشی کارآفرینی در جشنواره ملی مدیریت در کارآفرینی و فناوری اطلاعات
 • برگزیده سه دوره در جشنواره ستاره های فناوری
 • دارنده گواهینامه های  ISO 10002 / ISO 10004 / ISO 10015/ ISO 10668
 • دارنده گواهینامه بین المللی برترین کیفیت مدیریت از اروپا گرید A
 • برگزیده جشنواره های ملی طرح سپاس
 • برگزیده چهارمین اجلاس سران و مدیران عالی رتبه کشور
 • برگزیده جشنواره رسانه های دیجیتال
 • برگزیده سه دوره جشنواره روابط عمومی های برتر
 • برگزیده سومین جشنواره دو سالانه جایزه ملی فناوری (ایتا)

درباره مجتمع فنی تهران نمایندگی اصفهان

سپاس خداوند متعال را که توانسته ایم از آغاز فعالیت ما پذیرای هموطنان میهن عزیزمان ایران در حوزه های فوق به صورت حضوری و نیمه حضوری باشیم. خداوند را شاکریم که توانسته ایم آموزشهای مهارتی را در کنار تحصیلات دانشگاهی به دانش پذیران عزیز ، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی در راستای ارتقاء شغلی ،راه اندازی و یا بهبود کسب و کار ، افزایش درآمد و افزایش تعداد مشتریان شان و … ارائه نموده و گام های طلایی را در راستای ارتقاء کشور عزیزمان برداریم.

مجتمع فنی تهران(نمایندگی اصفهان)با مدیریت محسن مختاری پاک با اخذ مجوز از مجتمع فنی تهران و سازمان فنی و حرفه ای برای برگزاری دوره های آموزشی بازار سرمایه، تخصصی ترین مرکز عالی آموزش و مشاوره در زمینه های مدیریتی (MBA) با گرایشهای مختلف (مالی، استراتژیک، منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت پروژه، تجارت الکترونیک) ، مالی( در موضوعات مختلف حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته به همراه آموزش نرم افزار های مالی)، بازرگانی بین الملل (صادرات و واردات، ترخیص کالا، بازاریابی بین الملل و زبان تخصصی بازرگانی) ، آموزش بورس، کامپیوتر، مدیریت کسب و کار در استان اصفهان مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این مجموعه افتخار برگزاری همایش ها و سمینارهای کاملا تخصصی در رابطه با موضوعات مذکور در سطح استان اصفهان را دارا می باشد.

خوشحالیم که در شهر عزیزمان اصفهان نماینده برگزاری این دوره ها هستیم. اهداف نمایندگی اصفهان در برگزاری دوره های مدیریت ، بورس ، حسابداری فناوری اطلاعات ارزدیجیتال و بازارهای بین الملل و سایر دوره ها به نحو احسن می باشد. به منظور گسترش حرفه گرایی و مدیریت در آموزش رشته های مدیریت ، بورس ، حسابداری و سایر دوره ها از کارشناسان و مدرسان متخصص بهره گرفته ایم. دوره های مجتمع فنی در اصفهان با طراحی الگوهای نظری ، عملی برنامه ریزی ، اجرا و ارزشیابی توسعه منابع انسانی عمل می کند. در پیمایش این راه بر آنیم تا با پرورش مهارت های واقعی به کاهش ریسک های ناشی از عدم تصمیم گیری سریع کمک کنیم و توسعه هدفمند کسب و کار ها را مشاهده نماییم. از چشم اندازهای مجتمع فنی تبدیل شدن به بهترین آموزشگاه در اصفهان با راه اندازی دوره های ویژه در حوزه حسابداری، بورس ، مدیریت، فناوری اطلاعات در اصفهان می باشد.