انواع دوره های لازم برای شناخت تجارت بورس در آموزشگاه های بورس در اصفهان

دوره­ های آموزش بورس در آموزشگاه ­های بورس در اصفهان

دوره ­های آموزش بورس در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می­شود. در این دوره­ ها مباحثی شامل چگونگی ورود به بورس، خریدوفروش سهام، خریدوفروش آنلاین سهام، پیدا کردن سهام با پتانسیل رشد، تشخیص سهام پر ریسک و کم ریسک، آموزش نکات در ارتباط با خروج در زمان مناسب از سهام، آموزش تحلیل تکنیکال در سطح مقدماتی و پیشرفته، دوره ­های بورس بین­ الملل، ارائه دوره ­های جامع تحلیلی برای انواع بازار­ها، آموزش معاملات سکه و طلا و همچنین نکات بیت کوین و ارز­های دیجیتال آموزش داده می­شود.

آموزش در آموزشگاه های بورس در اصفهان

دوره ­های بورس در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان برای چه کسانی هستند؟

افراد زیر می­توانند در دوره­ های موجود در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان شرکت کنند:

  • برای تمامی افرادی که اطلاعات لازم را در مورد بازار بورس ندارند.
  • برای تمامی افرادی که اطلاعات کمی در مورد بازار بورس دارند.
  • برای تمامی افراد واردشده به بازار بورس با اطلاعات ناقص در مورد تجارت آن

بعضی‌ اوقات تغییر و تحول در بورس سرمایه­ گذاران را غافلگیر می­کند. نکاتی که شما در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان یاد می­گیرید به شرح زیر است:

ارزش سهام: آن دسته از سهامی که دارای ضرایب پایین و اصول پایدار است.

بعضی از کشور­ها برای آموزش بورس خود از برنامه­ هایی استفاده می­کنند ازجمله این کشور­ها، کشور بحرین است. مثلاً Tradequest یک برنامه تجربی مبتنی بر شبیه‌سازی است که توسط بورس بحرین باهدف آموزش دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان دانشگاهی طراحی‌شده است.

در آموزشگاه ­های بورس در اصفهان می­توان با انجام کار تیمی و همچنین یاددهی مهارت­ های مدیریت زمان به تقویت توانایی دانشجویان و کاربران در زمینه­ ی تجارت بورس پرداخت.

علاوه بر این در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان در مورد کار تیمی می­توان از این روش استفاده کرد که در طی مراحل مختلف برنامه، هر گروه به دنبال یک مشاور فنی “مربی سرمایه­ گذاری” است. مربی دارای سابقه سرمایه­ گذاری، مالی و تجربه در زمینه‌ی خرید و فروش در بازارهای مالی است که درنتیجه صلاحیت نظارت بر عملکرد گروه را دارد و می­تواند از طریق جلسات منظم به اعضای خود مشاوره دهد. این برنامه در بیش از ۳ مرحله انجام می­شود که در آن عملکرد گروه‌ها در پایان هر مرحله توسط یک کمیته ویژه طبق ضوابط و قوانین برنامه ارزیابی می­شود. این ارزیابی عمدتاً بر استراتژی گروه، سرمایه گذاری، عملکرد مالی گروه و همکاری و هماهنگی کلی بین اعضای گروه تمرکز دارد. قبل از شروع برنامه واقعی، جلسات آگاهی‌رسانی برای دانشجویان برگزارشده تا دانش پایه­ که به‌عنوان پایه­ ای برای کل برنامه به آن­ها ارائه می­شود، در اختیار آن­ها قرار گیرد. این جلسات توسط مدرسان حرفه ­ای مشغول به کار در زمینه­ ی سرمایه­ گذاری طی مدت ۳ هفته برگزار می­شود.

 

 

برای این نوشته 2 نظر ثبت شده است
    1. سلام وقت بخیر هر روز هفته کلاس حضوری برگزار میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۱۳۴۴۴۴۰۳۰ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *