انواع دوره های لازم برای شناخت تجارت بورس در آموزشگاه های بورس در اصفهان

دوره­ های آموزش بورس در آموزشگاه ­های بورس در اصفهان

دوره ­های آموزش بورس در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می­شود. در این دوره­ ها مباحثی شامل چگونگی ورود به بورس، خریدوفروش سهام، خریدوفروش آنلاین سهام، پیدا کردن سهام با پتانسیل رشد، تشخیص سهام پر ریسک و کم ریسک، آموزش نکات در ارتباط با خروج در زمان مناسب از سهام، آموزش تحلیل تکنیکال در سطح مقدماتی و پیشرفته، دوره ­های بورس بین­ الملل، ارائه دوره ­های جامع تحلیلی برای انواع بازار­ها، آموزش معاملات سکه و طلا و همچنین نکات بیت کوین و ارز­های دیجیتال آموزش داده می­شود.

آموزش در آموزشگاه های بورس در اصفهان

دوره ­های بورس در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان برای چه کسانی هستند؟

افراد زیر می­توانند در دوره­ های موجود در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان شرکت کنند:

  • برای تمامی افرادی که اطلاعات لازم را در مورد بازار بورس ندارند.
  • برای تمامی افرادی که اطلاعات کمی در مورد بازار بورس دارند.
  • برای تمامی افراد واردشده به بازار بورس با اطلاعات ناقص در مورد تجارت آن

بعضی‌ اوقات تغییر و تحول در بورس سرمایه­ گذاران را غافلگیر می­کند. نکاتی که شما در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان یاد می­گیرید به شرح زیر است:

ارزش سهام: آن دسته از سهامی که دارای ضرایب پایین و اصول پایدار است.

بعضی از کشور­ها برای آموزش بورس خود از برنامه­ هایی استفاده می­کنند ازجمله این کشور­ها، کشور بحرین است. مثلاً Tradequest یک برنامه تجربی مبتنی بر شبیه‌سازی است که توسط بورس بحرین باهدف آموزش دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان دانشگاهی طراحی‌شده است.

در آموزشگاه ­های بورس در اصفهان می­توان با انجام کار تیمی و همچنین یاددهی مهارت­ های مدیریت زمان به تقویت توانایی دانشجویان و کاربران در زمینه­ ی تجارت بورس پرداخت.

علاوه بر این در آموزشگاه­ های بورس در اصفهان در مورد کار تیمی می­توان از این روش استفاده کرد که در طی مراحل مختلف برنامه، هر گروه به دنبال یک مشاور فنی “مربی سرمایه­ گذاری” است. مربی دارای سابقه سرمایه­ گذاری، مالی و تجربه در زمینه‌ی خرید و فروش در بازارهای مالی است که درنتیجه صلاحیت نظارت بر عملکرد گروه را دارد و می­تواند از طریق جلسات منظم به اعضای خود مشاوره دهد. این برنامه در بیش از ۳ مرحله انجام می­شود که در آن عملکرد گروه‌ها در پایان هر مرحله توسط یک کمیته ویژه طبق ضوابط و قوانین برنامه ارزیابی می­شود. این ارزیابی عمدتاً بر استراتژی گروه، سرمایه گذاری، عملکرد مالی گروه و همکاری و هماهنگی کلی بین اعضای گروه تمرکز دارد. قبل از شروع برنامه واقعی، جلسات آگاهی‌رسانی برای دانشجویان برگزارشده تا دانش پایه­ که به‌عنوان پایه­ ای برای کل برنامه به آن­ها ارائه می­شود، در اختیار آن­ها قرار گیرد. این جلسات توسط مدرسان حرفه ­ای مشغول به کار در زمینه­ ی سرمایه­ گذاری طی مدت ۳ هفته برگزار می­شود.

 

 

برای این نوشته 2 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *