مجتمع فنی تهران از سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را در زمینه برگزاری دوره های فنی مهندسی/مدیریتی/IT/ برنامه نویسی / حسابداری /بورس آغاز کرده است.

سپاس خداوند متعال را که توانسته ایم از آغاز فعالیتمان پذیرای هموطنان میهن عزیزمان ایران در حوزه های فوق به صورت حضوری و نیمه حضوری باشیم. خداوند را شاکریم که توانسته ایم آموزشهای مهارتی را در کنار تحصیلات دانشگاهی به دانشپذیران عزیز ، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی در راستای ارتقاء شغلی ،راه اندازی و یا بهبود کسب و کار ،افزایش درآمد و افزایش تعداد مشتریانشان و … ارائه نموده و گام هایی طلایی را در راستای ارتقاء کشور عزیزمان برداریم. آموزشگاه مجتمع فنی تهران(نمایندگی اصفهان)با مدیریت محسن مختاری پاک با اخذ مجوز از مجتمع فنی تهران و سازمان فنی وحرفه ای برای برگزاری دوره های آموزشی بازار سرمایه، تخصصی ترین مرکز عالی آموزش و مشاوره در زمینه های مدیریتی (MBA) با گرایشهای مختلف (مالی،استراتژیک، منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت پروژه،تجارت الکترونیک) ، مالی( در موضوعات مختلف حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته به همراه آموزش نرم افزار های مالی)، بازرگانی بین الملل (صادرات و واردات، ترخیص کالا، بازاریابی بین الملل و زبان تخصصی بازرگانی) ، آموزش بورس،کامپیوتر، مدیریت کسب و کار دراستان اصفهان مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این مجموعه افتخار برگزاری همایش ها و سمینارهای کاملا تخصصی در رابطه با موضوعات مذکور در سطح استان اصفهان را دارا می باشد.

خوشحالیم که در شهر عزیزمان اصفهان نماینده برگزاری این دوره ها هستیم. از اهداف مجتمع فنی آموزش در اصفهان با ایجاد مزیت رقابتی در نحوه برگزاری دوره های مدیریت ، بورس ، حسابداری وسایر دوره ها می باشد.

به منظور گسترش حرفه گرایی ومدیریت حرفه ای در حوزه آموزش رشته های مدیریت ، بورس ، حسابداری و سایر دوره ها از کارشناسان و مدرسان متخصص بهره گرفته ایم.

دوره های آموزشی در اصفهان با طراحی الگوهای نظری ، عملی برنامه ریزی ، اجرا و ارزشیابی توسعه منابع انسانی عمل می کند.

در پیمایش این راه برآنیم تا با پرورش مهارت های واقعی به کاهش ریسک های ناشی از عدم تصمیم گیری سریع کمک کنیم و توسعه هدفمند کسب وکار ها را مشاهده نماییم.

از چشم اندازهای مجتمع فنی تبدیل شدن به بهترین آموزشگاه در اصفهان با راه اندزی دوره های ویژه در حوزه حسابداری، بورس ، مدیریت، فناوری اطلاعات در اصفهان می باشد.